Komt één of meer van de volgende situaties u bekend voor, en woont u in de omgeving van Den Haag?
In en rondom Den Haag vervangen wij regelmatig in 1 dag het oude bad of de douche voor een veilige (inloop)douche. Ook uw wastafel- cq. badkamermeubel, toilet en radiatoren kunnen wij voor u aanpassen. En dat zonder ingrijpende verbouwing.
Voor zowel kleine als grote badkamers, Molenaar is gespecialiseerd in badkamerrenovaties op maat volgens uw wensen en behoeften. Inmiddels hebben wij meer dan 15.000 klanten mogen helpen.
Stuur mij een gratis inspiratiegids Maak een adviesgesprek met mij
U wilt heel graag de badkamer (deels) laten verbouwen, maar ziet enorm op tegen de wekenlange rommel, stof en mensen die in en uit lopen. Geen zorgen, uw ‘veilige’ douche wordt in 1 dag geplaatst, zonder hak- en breekwerk, op de plaats van uw oude bad of douche. U kunt binnen 24 uur tot 48 uur weer douchen. De kit moet goed uitharden. We bieden in bijna alle gevallen een passende oplossing voor uw woning in en rondom Den Haag. Welke past bij u?
U wilt een veilige badkamer tegen een scherpe prijs, luxe uitstraling vindt u in de badkamer minder belangrijk. De Primair is basic, eenvoudig design, in 1 dag geplaatst tegen een scherpe prijs.
U vindt comfort in de badkamer belangrijk in combinatie met en luxe uitstraling en schoonmaakgemak. Sinds het introduceren van deze lijn is elke klant elke keer weer verwonderd door het eindresultaat.
Ook in Den Haag is uw veilige douche binnen één dag geplaatst! Dit kan alleen door een team van professionals, de badmeesters van Molenaar. Een goede voorbereiding is bij ons niet het halve werk, maar 80% van het werk… en u heeft er geen omkijken naar. De plaatsingsdag van de veilige douche is voor de meeste kopers het leukste. Of u nou in het centrum woont bij het Buitenhof, of Benoordenhout, Bezuidenhout, Scheveningen, Loosduinen, Moerwijk en daarbuiten, het Molenaar montageteam begint vroeg in de ochtend. Zij starten met demonteren van bad of douche en plaatsen vervolgens zorgvuldig uw nieuwe veilige douche. Alles wordt daarna opgeruimd en netjes achtergelaten. De badmeesters keren vanuit Den Haag terug naar huis.
Bent u woonachtig in de omgeving van Den Haag, Delft, Leiden, Wassenaar Leiderdorp, Rijswijk, Voorburg, Wateringen of Zoetermeer? En wilt inspiratie opdoen in een badkamerwinkel? U bent van harte welkom in onze showroom in Katwijk. In dit Molenaar inspiratiecentrum vindt u minimaal 4 verschillende inloopdouche opstellingen, alle collecties met allerlei comfortopties. Er is altijd een adviseur aanwezig die u persoonlijk advies geeft en de mogelijkheden met u bespreekt. U kunt binnenlopen of vooraf een afspraak maken.
Bekijk de voor- en na renovatie van badkamers van een aantal blije klanten en doe ideeën op via de foto’s .